4 Seasons Outdoor Derby bartafel met aluminium poten 160 x 90 x 95 cm
- SKU
- 90772
4 Seasons Outdoor Derby bartafel met aluminium poten 160 x 90 x 95 cm ervaren in 12 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Eigenschappen 4 Seasons Outdoor Derby bartafel met aluminium poten
De Derby bartafel van het merk 4 Seasons Outdoor is een eyecatcher in je tuin. Deze bartafel heeft een aluminium frame met een antraciet poedercoating en een teak houten tafelblad. Het teak blad is gemaakt van robuust FCS teak hout.
Reviews
Product specificaties
| Soorten | Dining tafels |
|---|---|
| Verstelbaar | Nee |
| Uitschuifbaar | Nee |
| Inklapbaar | Nee |
| Kleur | Teak |
Afmetingen tuintafel
| lengte | 160 cm |
|---|---|
| breedte | 90 cm |
| hoogte | 95 cm |