4 Seasons Outdoor Savoy dining tuinstoel
- SKU
- 213272
4 Seasons Outdoor Savoy dining tuinstoel ervaren in 12 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Eigenschappen 4 Seasons Outdoor Savoy dining
Uniek in de hele tuinmeubel collectie, onze Savoy range! De prachtige tuinmeubelen in de Savoy serie hebben een uniek patroon in het handgeweven vlechtwerk. Bekijk de details en sta verbaast over de kwaliteit: Savoy is een staaltje vakwerk van onze ervaren vlechters. Het patroon is een ware puzzel en het design van deze tuinmeubelen heeft een Scandinavisch tintje. De mix van grijze kleuren in het wicker en in het aluminium onderstel is perfect in balans. De grijze kussens hebben een Olefin hoes zodat deze goed bestand zijn tegen de weersinvloeden. Wilt u echt wat bijzonders op uw terras? Kies dan voor Savoy: een handmade design topper van tijdloze klasse. Het Hularo vlechtwerk in de Savoy range is van de allerhoogste kwaliteit en is extreem weerbestendig. We geven hier maar liefst 10 jaar garantie op! Alle fabricage en constructiefouten zijn gegarandeerd met een periode van 5 jaar. Gebruik voor onderhoud onze 4SO onderhoudsmiddelen.
Reviews
Product specificaties
| Soorten | Dining stoelen |
|---|---|
| Stapelbaar | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
Afmetingen tuinstoel
| breedte | 55 cm |
|---|---|
| hoogte | 94 cm |
| diepte | 58 cm |
| zithoogte | 47 cm |
| zitdiepte | 47 cm |
| hoogte armleuning | 63 cm |
| breedte armleuning | 5 cm |
| dikte zitkussens | 5 cm |