Coco Ewa loungeset 3-delig
- SKU
- 2025615
Coco Ewa loungeset 3-delig ervaren in 14 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Coco Ewa hoek loungeset 3-delig
De Coco Ewa loungeset is een innovatieve combinatie van verschillende materiaalsoorten. Het natuurgetrouwe wicker is gevlochten in een antraciet aluminium frame werk. Hierdoor ontstaat een moderne loungeset met een natuurlijke uitstraling. Hierdoor past de Coco Ewa loungeset uitstekend in vrijwel iedere achtertuin. De populaire loungeserie is bovendien uitgevoerd met rijk gevulde zit- en rugkussens, wat zorgt voor een geweldig zitcomfort. Wil je meer weten over dit Coco Ewa hoek loungeset? Neem dan contact met ons op via chat, mail of telefoon of bezoek één van onze megastores.
De Coco Ewa hoek loungeset 3-delig bestaat uit:
- 1x Coco Ewa open bank links
- 1x Coco Ewa open bank rechts
- 1x Coco Ewa hoek module<
Reviews
Pluspunten en gebruikstips
Product specificaties
| Soorten | Hoek loungesets |
|---|---|
| Kleur | Anthracite |
| Zitplaatsen | 5 zitplaatsen |
| Korte zijde loungeset | >250 cm |
| Lange zijde loungeset | 251-300 cm |
| Verstelbaar | Nee |
| Merk | Coco |
Afmetingen loungeset
| lengte | 252 cm |
|---|---|
| breedte | 252 cm |
| hoogte | 75 cm |
| diepte | 70 cm |
| zithoogte | 43 cm |
| zitdiepte | 55 cm |
| breedte armleuning | 3 cm |
| totale hoogte (incl kussen) | 85 cm |
| dikte zitkussens | 12 cm |
Sundura kussens
Geschikt om lente en zomer buiten te laten liggen
Sundura kussens mogen buiten blijven, zelfs bij een onverwacht buitje.
Snel droog & weer klaar voor gebruik
Dankzij de slimme combinatie van materialen zijn de kussens in no time droog, ideaal voor spontaan buiten zitten.
Dubbele bescherming tegen vocht
De waterafstotende buitenhoes en waterdichte binnenhoes houden het kussen zelf droog en fris.
Slim ontworpen met ademend textileen onderzijde
Water loopt eenvoudig weg via de onderkant, geen natte plekken, en snel droog.
Onderhoudsvriendelijk & duurzaam
Vuilafstotend materiaal en eenvoudig te reinigen, zo blijven je kussens lang mooi, zomer na zomer.
Laten we een kijkje nemen in het Sundura kussen
Sundura kussens mogen lente en zomer buiten blijven. Ontdek hieronder hoe ze dit precies doen.


Geniet van comfort én bescherming met de luxe, afritsbare buitenhoes die bestand is tegen een spatje regen.
De slimme binnenlaag houdt je kussenkern droog, zelfs bij een stevige regenbui
Overtollig water stroomt eenvoudig weg via de onderzijde — zo blijven je Sundura-kussens fris én buitenklaar.