Coco Puerto hoek loungeset 3-delig
- SKU
- 2025411
Coco Puerto hoek loungeset 3-delig ervaren in 13 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Coco Puerto hoek loungeset 3-delig
Ben je op zoek naar een trendy loungeset van rope en aluminium? Dan is de Coco Puerto serie echt iets voor jou. Tuinmeubelen van rope en aluminium zijn namelijk helemaal in, door de moderne uitstraling en omdat het materiaal onderhoudsvriendelijk is. Deze prachtige loungeset van rope geeft je achtertuin of terras een warme uitstraling. De moderne loungeset heeft niet alleen een fraai design, maar ook een uitstekend zitcomfort. Dit komt mede door de rijk gevulde zit- en rugkussens, die met een fraaie, lichte stof zijn uitgevoerd. De Puerto lounge serie is ook verkrijgbaar in een stoel-bankcombinatie. Neem gerust contact met ons op of kom eens langs in één van onze megastores. Wij adviseren je graag!
De Coco Puerto hoek loungeset 3-delig bestaat uit:
- 2 x Coco Puerto open bank
- 1 x Coco Puerto hoek element
Eigenschappen Coco Puerto hoek loungeset 3-delig
De Coco Puerto serie heeft een toonaangevend design en staat garant voor uitstekende kwaliteit. De loungeserie heeft een aluminium frame dat is gepoedercoat in de kleur ash grey. Aluminium is een populair materiaal in de tuinmeubelbranche. Het is erg stevig, licht van gewicht en kan niet roesten. Dit maakt het het perfecte materiaal voor tuinmeubelen. Het aluminium frame van de Coco Puerto loungeserie is omspannen met rope. Dit is een nieuw en trendy materiaal dat zorgt voor een eigentijdse look én goed zitcomfort. Rope is oorspronkelijk touw dat bergbeklimmers gebruiken. Het is een zeer sterke en weerbestendige draad.
Reviews
Pluspunten en gebruikstips
Product specificaties
| Soorten | Hoek loungesets |
|---|---|
| Kleur | Grey |
| Zitplaatsen | 5 zitplaatsen |
| Korte zijde loungeset | 201-225 cm |
| Lange zijde loungeset | 200 - 250 cm |
| Verstelbaar | Nee |
| Merk | Coco |
Afmetingen loungeset
| lengte | 225 cm |
|---|---|
| breedte | 225 cm |
| hoogte | 76 cm |
| diepte | 80 cm |
| zithoogte | 46 cm |
| zitdiepte | 55 cm |
| hoogte armleuning | 63 cm |
| breedte armleuning | 4 cm |
| totale hoogte (incl kussen) | 86 cm |
| dikte zitkussens | 12 cm |
Sundura kussens
Geschikt om lente en zomer buiten te laten liggen
Sundura kussens mogen buiten blijven, zelfs bij een onverwacht buitje.
Snel droog & weer klaar voor gebruik
Dankzij de slimme combinatie van materialen zijn de kussens in no time droog, ideaal voor spontaan buiten zitten.
Dubbele bescherming tegen vocht
De waterafstotende buitenhoes en waterdichte binnenhoes houden het kussen zelf droog en fris.
Slim ontworpen met ademend textileen onderzijde
Water loopt eenvoudig weg via de onderkant, geen natte plekken, en snel droog.
Onderhoudsvriendelijk & duurzaam
Vuilafstotend materiaal en eenvoudig te reinigen, zo blijven je kussens lang mooi, zomer na zomer.
Laten we een kijkje nemen in het Sundura kussen
Sundura kussens mogen lente en zomer buiten blijven. Ontdek hieronder hoe ze dit precies doen.


Geniet van comfort én bescherming met de luxe, afritsbare buitenhoes die bestand is tegen een spatje regen.
De slimme binnenlaag houdt je kussenkern droog, zelfs bij een stevige regenbui
Overtollig water stroomt eenvoudig weg via de onderzijde — zo blijven je Sundura-kussens fris én buitenklaar.