Coco Sorrento loungetafel 60 cm
- SKU
- 20240089
Coco Sorrento loungetafel 60 cm ervaren in 9 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Coco Sorrento loungetafel 60 cm
Je herkent het vast wel! Je bent net lekker aan het genieten van de zon en een goed boek, maar je kunt je drankje nergens kwijt. Voeg dan de Coco Sorrento loungetafel 60 cm toe aan je loungeset. De Coco Sorrento loungetafel wordt hét middelpunt van jouw loungeset door het pootstel van de loungetafel. Heb je nog vragen over deze loungetafel of wil je deze in het echt bekijken? Neem dan gerust contact met ons op of kom eens langs in één van onze megastores.
Eigenschappen Coco Sorrento loungetafel 60 cm
De Coco Sorrento loungetafel 60 cm is gemaakt van aluminium en polywood. Het grote voordeel van deze materialen is dat deze weinig onderhoud nodig hebben. De loungetafel heeft een aluminium frame waarop een antracietkleurige poedercoating op is aangebracht. Aluminium heeft als voordeel dat het licht van gewicht is en onderhoudsvrij. Poedercoaten is een elektrostatisch proces waarbij poeder op het aluminium wordt aangebracht. Vervolgens wordt dit verhit in een oven. Tijdens het uitharden worden de poederdeeltjes door de warmte eerst vloeibaar, daarna stroperig en tenslotte uitgehard tot een mooie en duurzame coating op het frame van de loungetafel. De loungetafel is geschikt om het gehele jaar door buiten te blijven staan. De Coco Sorrento loungetafel is eenvoudig schoon te maken met een mild reinigingsmiddel. Heb je vragen of wil je advies? Neem gerust contact met ons op. Wij helpen je graag verder!
Reviews
Product specificaties
| Soorten | Lounge tafels |
|---|---|
| Verstelbaar | Nee |
| Uitschuifbaar | Nee |
| Inklapbaar | Nee |
| Kleur | Antracite |
| Merk | Coco |
Afmetingen tuintafel
| lengte | 60 cm |
|---|---|
| hoogte | 36 cm |
| hoogte onderzijde tafelblad | 32,5 cm |
| breedte tafelpoot | 40 cm |