De Laan Vento dining tuinstoel
- SKU
- 2025393
De Laan Vento dining tuinstoel ervaren in 8 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
De Laan Vento dining tuinstoel
De Laan Vento dining tuinstoel is volledig gemaakt van hoogwaardig kunststof. Dit materiaal heeft als voordelen dat het sterk, licht van gewicht en onderhoudsvrij is. De Laan Vento dining tuinstoel kan het hele jaar door buiten blijven staan en is eenvoudig te reinigen met een mild sopje. De Domani Vento dining tuinstoel is ook beschikbaar in de kleuren antraciet, zand en coral.
Eigenschappen De Laan Vento dining tuinstoel
De Laan Vento dining tuinstoel is volledig gemaakt van hoogwaardig kunststof. Dit materiaal heeft als voordelen dat het sterk, licht van gewicht en onderhoudsvrij is. De Domani Vento dining tuinstoel kan het hele jaar door buiten blijven staan en is eenvoudig te reinigen met een mild sopje. De Laan Vento dining tuinstoel is ook beschikbaar in de kleuren antraciet, sand en groen.
Reviews
Pluspunten en gebruikstips
Product specificaties
| Soorten | Dining stoelen |
|---|---|
| Kleur | Coral |
| Verstelbaar | Nee |
| Merk | De Laan Projects |
Afmetingen tuinstoel
| breedte | 52 cm |
|---|---|
| hoogte | 81cm |
| diepte | 49 cm |
| zithoogte | 38 cm |
| zitdiepte | 41 cm |
| hoogte armleuning | 66 cm |
| breedte armleuning | 3 cm |