Domani Solarino dining tuinstoel stapelbaar
- SKU
- 20180148
Domani Solarino dining tuinstoel stapelbaar ervaren in 12 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Eigenschappen Domani Solarino dining stapelbare tuinstoel
De Solarino dining tuinstoel is een comfortabele, stapelbare tuinstoel uit de collectie van Tuinmeubelshop. De Solarino dining tuinstoel is gemaakt van plat, kunststof wicker. De wicker vlechtdraad in de kleur naturel geeft deze dining tuinstoel een eigentijdse uitstraling. Deze kleur is met veel verschillende materialen te combineren. Verder is het frame opgebouwd uit aluminium, wat als belangrijk eigenschap heeft dat het nooit kan roesten. Dit zorgt ervoor dat de Solarino dining tuinstoel een duurzaam product is. De dining tuinstoel is standaard uitgevoerd met een zitkussen. Onder de tuinstoel zijn slijtdoppen aangebracht, zodat de stoel makkelijk verschoven kan worden.
Reviews
Pluspunten en gebruikstips
Product specificaties
| Soorten | Dining stoelen |
|---|---|
| Kleur | Flat Natural |
| Verstelbaar | Nee |
| Merk | Domani Furniture |
Afmetingen tuinstoel
| breedte | 50 cm |
|---|---|
| hoogte | 88 cm |
| diepte | 59 cm |
| zithoogte | 49 cm |
| zitdiepte | 49 cm |
| hoogte armleuning | 64 cm |
| breedte armleuning | 5 cm |
| dikte zitkussens | 7 cm |