Domani Sylva organisch loungeset 3-delig
- SKU
- 2026140
Product informatie
Reviews
Pluspunten en gebruikstips
Product specificaties
| Soorten | Organische loungesets |
|---|---|
| Kleur | Loft |
| Zitplaatsen | 5 zitplaatsen |
| Stapelbaar | Nee |
| Korte zijde loungeset | 150-200 cm |
| Lange zijde loungeset | 251-300 cm |
| Verstelbaar | Nee |
| Merk | Domani Furniture |
Afmetingen loungeset
| lengte | 253 cm |
|---|---|
| breedte | 168 cm |
| diepte | 70 cm |
| zithoogte | 42 cm |
| zitdiepte | 65 cm |
| totale hoogte (incl kussen) | 85 cm |
| dikte zitkussens | 12 cm |
Comfortline kussens
Comfortline kussens
Deze kussens zijn ideaal om buiten te gebruiken tijdens droge, zonnige dagen. Dankzij de zachte materialen zit je heerlijk ontspannen, maar let op: de kussens zijn niet bestand tegen regen. Berg ze dus op bij nat weer, zodat je er zo lang mogelijk van kunt genieten.
Perfect voor mooi-weer-dagen
Comfortline kussens zijn ideaal voor gebruik in de lente en zomer, bij droog weer en onder een overkapping.
Sneldrogende materialen voor lichte buien
Toch een spatje regen? Dankzij het slimme ontwerp drogen de kussens snel weer op, mits ze op tijd worden opgeborgen.
Basisbescherming tegen vocht
De waterbestendige binnenhoes biedt bescherming bij kortstondig vocht, maar langdurige regen moet worden vermeden.
Ademend textileen aan de onderzijde
Water dat toch naar binnen komt, kan via de onderzijde gemakkelijk weg, slim en praktisch.
Laten we een kijkje nemen in het Comfortline kussen
Comfortline kussens zijn ideaal geschikt voor droge dagen of voor gebruik onder je overkapping of veranda. Ontdek hieronder hoe ze dit precies doen.


De lichtgewicht hoes voelt comfortabel aan en is perfect voor gebruik op zonnige dagen, maar niet geschikt voor regen.
De waterbestendige binnenhoes biedt bescherming bij kortstondig vocht, maar langdurige regen moet worden vermeden.
Water dat toch naar binnen komt, kan via de onderzijde gemakkelijk weg.