Garden Collections Brighton barstoel
- SKU
- 20180120
Garden Collections Brighton barstoel ervaren in 10 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Eigenschappen Garden Collections Brighton barstoel
De Brighton barstoel is gemaakt van teakhout. Het teakhout is prachtig en robuust en komt uit Indonesië. De barkruk is voorzien van dwarsbalkjes, waar je je voeten op kunt zetten. Het teakhout is behandeld met een greywash, dit geeft het barset een stoer uiterlijk. De barstoel zal door de seizoenen heen alleen nog maar stoerder worden door het vertonen van barstjes en haarscheurtjes. Doordat hout een natuurlijk product is, zal het na verloop van tijd gaan vergrijzen. Wil je dat de barstoel zijn originele kleur behoudt, dan dien je het te behandelen met een teakprotector. In beide gevallen doet dit niks af aan de kwaliteit van de meubelen. Wij adviseren je om de teakhouten tuinmeubelen niet af te dekken met een afdekhoes.
Reviews
Pluspunten en gebruikstips
Product specificaties
| Soorten | Barstoelen |
|---|---|
| Kleur | Greywash Teak |
| Stapelbaar | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Merk | Garden Collections |
Afmetingen tuinstoel
| breedte | 35 cm |
|---|---|
| hoogte | 75 cm |
| diepte | 35 cm |
| zithoogte | 75 cm |
| zitdiepte | 35 cm |