Garden Collections Brighton lounge/dining tafel 140 x 80 cm
- SKU
- 20180110
Garden Collections Brighton lounge/dining tafel 140 x 80 cm ervaren in 13 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Eigenschappen Garden Collections Brighton dining/lounge tafel 140 x 80 cm
De Garden Collections Brighton hoge loungetafel is een robuuste teakhouten tuintafel die prachtig staat op elk terras. De stoere loungetafel laat zich makkelijk combineren met diverse stijlen loungesets of loungestoelen. De Garden Collections Brighton tuintafel is gemaakt van teakhout. Hout is een natuurlijk product, wat ervoor zorgt dat elke tuintafel uniek is. De tuintafel is onderhoudsvriendelijk. Je kunt de tuintafel laten vergrijzen of behandelen met een teakprotector waardoor hij meer zijn originele kleur behoudt. In beide gevallen doet dit niks af aan de kwaliteit van de tuintafel. Wij adviseren je om de teakhouten tuinmeubelen niet af te dekken met een afdekhoes.
Reviews
Pluspunten en gebruikstips
Product specificaties
| Soorten | Hoge lounge tafels |
|---|---|
| Verstelbaar | Nee |
| Uitschuifbaar | Nee |
| Inklapbaar | Nee |
| Kleur | Greywash Teak |
| Merk | Garden Collections |
Afmetingen tuintafel
| lengte | 140 cm |
|---|---|
| breedte | 80 cm |
| hoogte | 62 cm |
| hoogte onderzijde tafelblad | 58 cm |
| breedte tafelpoot | 42 cm |