Garden Collections Ferie lounge/dining tafel 120 x 120 cm verstelbaar
- SKU
- 2017160
Garden Collections Ferie lounge/dining tafel 120 x 120 cm verstelbaar ervaren in 12 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Eigenschappen Garden Collections Ferie lounge/dining tuintafel 120 x 120 cm verstelbaar
Lekker relaxen of gezellig buiten eten met vrienden en familie: daar is de royale, vierkante Ferie tafel uitermate geschikt voor! De Ferie tafel is een zeer praktische, vierkante hoog- laag tafel, waardoor u lekker kunt loungen en tegelijkertijd genieten van het uitzicht op uw tuin of omgeving. Als de loungetafel in de hoogste stand staat is hij bijzonder geschikt om heerlijk buiten te eten. Een aanrader! De Ferie tafel is van het merk Garden Collections. De loungetafel heeft een aluminium frame en is gevlochten van een sterke halfronde wicker vlechtwerk draad. De draad is 100% kunststof en weer- en uv bestendig. De tafel is in hoogte verstelbaar, door de tafel omhoog te tillen en een kwartslag te draaien. Dit is een zeer sterk systeem, waardoor u jarenlang plezier heeft van uw loungetafel. Het blad van de loungetafel is van veiligheidsglas met een spraystone toplaag. Dit geeft de tafel een luxe uitstraling. De maat van de tafel is 120×120 cm.
Reviews
Product specificaties
| Soorten | Hoge lounge tafels |
|---|---|
| Verstelbaar | Nee |
| Uitschuifbaar | Nee |
| Inklapbaar | Nee |
| Kleur | White Grey (wicker) |
| Merk | Garden Collections |
Afmetingen tuintafel
| lengte | 120 cm |
|---|---|
| breedte | 120 cm |
| hoogte | 48 - 70 cm |