Garden Collections New Castle Bijzettafel met glasplaat
- SKU
- 20180186
Garden Collections New Castle Bijzettafel met glasplaat ervaren in 13 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Eigenschappen Garden Collections New Castle bijzettafel met glasplaat
De Garden Collections New Castle bijzettafel met glasplaat combineer je uitstekend bij andere producten uit deze loungeserie van Tuinmeubelshop. Door de compacte afmetingen is deze bijzettafel ideaal in gebruik. De bijzettafel heeft een gepoedercoat aluminium frame en is gevlochten met een ronde en halfronde wicker draad. Dit maakt het product erg stevig en licht van gewicht, zodat je deze gemakkelijk kunt verplaatsen. De bijzettafel is uitgerust met een glasplaat van gehard glas met afgeronde hoeken.
Reviews
Pluspunten en gebruikstips
Product specificaties
| Soorten | Bijzet tafels |
|---|---|
| Verstelbaar | Nee |
| Uitschuifbaar | Nee |
| Inklapbaar | Nee |
| Kleur | Half Round Grey |
| Merk | Garden Collections |
Afmetingen tuintafel
| lengte | 46 cm |
|---|---|
| breedte | 46 cm |
| hoogte | 48 cm |