Garden Collections York barchair kubu
- SKU
- 20210439
Garden Collections York barchair kubu ervaren in 8 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Garden Collections York barchair kubu
Gezellig buiten eten of aan de bar hangen in je eigen achtertuin? Dan is de Garden Collections York barchair echt iets voor jou! De Garden Collections York barstoel is een mooi gevlochten barstoel van een stevige kunststof vlechtwerk draad. De Garden Collections York barstoel kan bij diverse bartafels gecombineerd worden. Door de rugleuning en de ondersteuning voor de voeten zit de barstoel net zo comfortabel als een luxe tuinstoel. Bij Tuinmeubelshop hebben we deze barstoel in vier schitterende kleuren. De Garden Collections York barchair is onderdeel van een serie in onze tuinmeubelcollectie. Zo kun je deze barstoel combineren met een loungeset of diningset in dezelfde kleur en wickerdraad. Heb je advies nodig of ben je benieuwd hoe de York barstoel zit? Kom langs in 1 van onze Tuinmeubelshop megastores en laat je verrassen!
Eigenschappen Garden Collections York barchair kubu
De Garden Collections York barstoel is opgebouwd uit een stevig aluminium frame, wat voorzien is van een stevige kunststof wicker draad. Aluminium is licht van gewicht, stevig en roest niet. De wicker vlechtwerkdraad is half rond. Dit is bijzonder sterk, in tegenstelling tot platte wicker draden. De Garden Collections York barstoel is makkelijk te reinigen en kan het hele jaar door buiten op je terras blijven staan. Onder de barstoel zijn kunststof slijtdoppen aangebracht, waardoor de barstoel makkelijk te verplaatsen is op het terras.
Reviews
Pluspunten en gebruikstips
Product specificaties
| Soorten | Barstoelen |
|---|---|
| Kleur | Kubu |
| Verstelbaar | Nee |
Afmetingen loungeset
| breedte | 41 cm |
|---|---|
| hoogte | 110 cm |
| diepte | 48 cm |
| zithoogte | 78.5 cm |
| zitdiepte | 37 cm |
| totale hoogte (incl kussen) | 110 cm |
| dikte zitkussens | 4.5 cm |