Hartman Belcampo dining tuinstoel stapelbaar
- SKU
- 62910010
Hartman Belcampo dining tuinstoel stapelbaar ervaren in 12 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Eigenschappen Hartman Belcampo dining tuinstoel stapelbaar
De Belcampo dining tuinstoel heeft een zeer ruime en comfortabele zit. Deze tuinstoel heeft een aluminium frame en een textileen rug- en zitgedeelte. De combinatie van deze materialen zorgt ervoor dat de tuinstoel licht van gewicht is, waardoor je de tuinstoel gemakkelijk kunt verplaatsen. De Hartman Belcampo dining tuinstoel is stapelbaar, dus makkelijk op te bergen. Combineer deze tuinstoel met een tuintafel naar keuze. Wij adviseren je graag.
Reviews
Product specificaties
| Soorten | Dining stoelen |
|---|---|
| Kleur | Xerix (hartman) |
| Verstelbaar | Nee |
| Merk | Hartman |
Afmetingen tuinstoel
| breedte | 68 cm |
|---|---|
| hoogte | 100 cm |
| diepte | 56 cm |
| zithoogte | 43 cm |
| zitdiepte | 47 cm |
| hoogte armleuning | 65 cm |
| breedte armleuning | 5 cm |