Lifestyle Andorra dining tuinstoel
- SKU
- 2025304
Lifestyle Andorra dining tuinstoel ervaren in 11 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Lifestyle Andorra dining tuinstoel loft/soft grey
De Andorra dining tuinstoel van het merk Lifestyle heeft een moderne, stoere look. Het zitgedeelte van de stoel is gemaakt van outdoortextiel. Het frame is van aluminium en heeft een loftkleurige coating. Aluminium is sterk, maar licht van gewicht. De Andorra stoel heeft een mooie, goedgevormde kuip, wat zorgt voor een uitstekende pasvorm. Alle gebruikte materialen zijn van hoge kwaliteit en geschikt voor jarenlang outdoorgebruik. Je kunt de Lifestyle Andorra dining tuinstoel combineren met de vele tuintafels uit de collectie van Tuinmeubelshop.
Eigenschappen Andorra dining tuinstoel loft/soft grey
De Lifestyle Andorra dining tuinstoel is gemaakt van duurzame materialen. Het frame van de tuinstoel is gemaakt van hoogwaardig aluminium. De grote voordelen van aluminium zijn de sterkte, de weersbestendigheid en het lage gewicht. Daarbij is het aluminium voorzien van een sterke poedercoating, waardoor de tuinstoel extra bescherming heeft. De Andorra dining stoel is omhuld met een dubbele textileenlaag. Dit zorgt voor extra goed zitcomfort. Textileen is een fijn gevlochten kunststof, dat flexibel is en mee vormt met je lichaam. De Andorra dining tuinstoel kan het gehele jaar door buiten blijven staan en is eenvoudig te reinigen met een mild sopje.
Reviews
Pluspunten en gebruikstips
Product specificaties
| Soorten | Dining stoelen |
|---|---|
| Verstelbaar | Nee |
| Merk | Lifestyle Garden Furniture |
Afmetingen tuinstoel
| breedte | 59 cm |
|---|---|
| diepte | 51 cm |
| zithoogte | 46 cm |
| zitdiepte | 48 cm |
| hoogte armleuning | 66,5 cm |
| breedte armleuning | 4 cm |
| totale hoogte (incl kussen) | 89 cm |
| dikte zitkussens | 4 cm |