Lifestyle Atlantic lounge tuinstoel
- SKU
- 20190104
Lifestyle Atlantic lounge tuinstoel ervaren in 12 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Eigenschappen Lifestyle Atlantic lounge tuinstoel
De Lifestyle Atlantic loungeset is gemaakt van duurzaam en hoogwaardig teakhout. Dit teakhout is afkomstig van gecertificeerde plantages in Indonesië en voorzien van het Indonesian Legal Wood® Label. Het teakhout is behandeld met een Old Teak Greywash finish, wat de loungeset een stoere en tijdloze uitstraling geeft. De stoere uitstraling van deze loungeset uit zich na verloop van tijd in de natuurlijke werking van het teakhout, zoals kleine haarscheurtjes en vergrijzing. Je kunt ervoor kiezen om de loungeset volledig te laten vergrijzen of om de kleur te behouden zoals de loungeset uit de verpakking komt. Hiervoor zijn de speciaal ontwikkelde Garden Collections onderhoudsproducten beschikbaar. De hoogwaardige kussens zijn van het merk Sunproof®, wat garant staat voor een hoge kleurechtheid en een uitstekend zitcomfort. Met deze lounge tuinstoel in je tuin wil je nooit meer naar binnen. Wij adviseren je om de teakhouten tuinmeubelen niet af te dekken met een afdekhoes.
Reviews
Pluspunten en gebruikstips
Product specificaties
| Soorten | Specifieke modelkussens |
|---|---|
| Kleur | Greywash Teak |
| Stapelbaar | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Merk | Lifestyle Garden Furniture |
Afmetingen tuinstoel
| breedte | 104 cm |
|---|---|
| hoogte | 88 cm |
| diepte | 96 cm |
| zithoogte | 48 cm |
| zitdiepte | 60 cm |
| hoogte armleuning | 74 cm |
| dikte zitkussens | 15 cm |