Lifestyle Bilbao midden module
- SKU
- 2025312
Lifestyle Bilbao midden module ervaren in 11 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Lifestyle Bilbao midden module antraciet
De Lifestyle Bilbao middenmodule is een aanvulling op de Bilbao hoekloungeset. Hiermee maak je het hoekloungeset met één volwaardige zitplaats groter. De Bilbao loungeserie is verkrijgbaar in wit en antraciet. Staat deze loungeset binnenkort in jouw achtertuin? Ervaar het zitcomfort in één van onze Tuinmeubelshop-megastores of neem contact op met onze verkoopadviseurs. Wij helpen je graag verder!
Eigenschappen Lifestyle Bilbao loungeserie
De Lifestyle Bilbao hoekloungeserie is gemaakt van duurzame materialen. De loungeset is vervaardigd uit hoogwaardig aluminium. Dit materiaal heeft als voordeel dat het volledig weersbestendig, licht van gewicht en sterk is. Daarbij is het aluminium voorzien van een poedercoating, een extra laag die onder hoge temperatuur op het aluminium wordt aangebracht. Deze poedercoating biedt extra bescherming, waardoor de loungeset het gehele jaar door buiten kan blijven staan. De kussens van de Lifestyle Bilbao loungeserie zijn rijk gevuld en voorzien van een sterke stof. Ze hebben bovendien een coating die ze vuil- en waterafstotend maakt.
Reviews
Pluspunten en gebruikstips
Product specificaties
| Soorten | Losse modules |
|---|---|
| Kleur | Antracite |
| Zitplaatsen | 1 zitplaats |
| Verstelbaar | Nee |
| Merk | Lifestyle Garden Furniture |
Afmetingen loungeset
| lengte | 63 cm |
|---|---|
| breedte | 90 cm |
| hoogte | 72 cm |
| diepte | 77,5 cm |
| zithoogte | 44 cm |
| zitdiepte | 57 cm |
| totale hoogte (incl kussen) | 84 cm |
| dikte zitkussens | 14 cm |
Sundura kussens
Geschikt om lente en zomer buiten te laten liggen
Sundura kussens mogen buiten blijven, zelfs bij een onverwacht buitje.
Snel droog & weer klaar voor gebruik
Dankzij de slimme combinatie van materialen zijn de kussens in no time droog, ideaal voor spontaan buiten zitten.
Dubbele bescherming tegen vocht
De waterafstotende buitenhoes en waterdichte binnenhoes houden het kussen zelf droog en fris.
Slim ontworpen met ademend textileen onderzijde
Water loopt eenvoudig weg via de onderkant, geen natte plekken, en snel droog.
Onderhoudsvriendelijk & duurzaam
Vuilafstotend materiaal en eenvoudig te reinigen, zo blijven je kussens lang mooi, zomer na zomer.
Laten we een kijkje nemen in het Sundura kussen
Sundura kussens mogen lente en zomer buiten blijven. Ontdek hieronder hoe ze dit precies doen.


Geniet van comfort én bescherming met de luxe, afritsbare buitenhoes die bestand is tegen een spatje regen.
De slimme binnenlaag houdt je kussenkern droog, zelfs bij een stevige regenbui
Overtollig water stroomt eenvoudig weg via de onderzijde — zo blijven je Sundura-kussens fris én buitenklaar.