Lifestyle Concept dining tuintafel 220 x 100 cm
- SKU
- 20180067
Lifestyle Concept dining tuintafel 220 x 100 cm ervaren in 8 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Eigenschappen Lifestyle Concept tuintafel 220 x 100 cm
De Lifestyle Concept tuintafel 220 x 100 cm is een royale en strakke aluminium tuintafel in het assortiment van Tuinmeubelshop. De tuintafel is volledig van aluminium. Het voordeel van aluminium is dat het licht van gewicht is en niet kan roesten. Daarnaast is de tafel voorzien van een stevig pootstel. De Concept tuintafel is heeft 6 tot 8 zitplaatsen. Onder de poten van de tuintafel is een steldop aangebracht, zodat de tuintafel altijd stabiel geplaatst kan worden. Het is mogelijk om de tuintafel het hele jaar buiten te laten staan. Ook kan de tuintafel beschermd worden met onze Outdoor Cover beschermhoezen. Wij adviseren je hier graag over.
Reviews
Pluspunten en gebruikstips
Product specificaties
| Soorten | Dining tafels |
|---|---|
| Zitplaatsen | 6 zitplaatsen |
| Verstelbaar | Nee |
| Uitschuifbaar | Nee |
| Inklapbaar | Nee |
| Kleur | Antracite |
| Merk | Lifestyle Garden Furniture |
Afmetingen tuintafel
| lengte | 220 cm |
|---|---|
| breedte | 100 cm |
| hoogte | 76 cm |