Lifestyle Dallas dining tuinstoel
- SKU
- 2026377
Lifestyle Dallas dining tuinstoel ervaren in 15 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Lifestyle Dallas dining tuinstoel rope stapelbaar
De Lifestyle Dallas dining tuinstoel is een elegante en comfortabele stoel uit de collectie van Tuinmeubelshop. Door de combinatie van teakhout en rope krijgt deze diningstoel een moderne en luxe uitstraling. Dankzij de rope bespanning biedt de stoel een prettig zitcomfort, waardoor een extra zitkussen niet nodig is. De zandkleurige rope geeft de stoel een natuurlijke en sfeervolle uitstraling. Daarnaast is de Dallas diningstoel eenvoudig te combineren met verschillende tuintafels uit de collectie van Tuinmeubelshop.
Eigenschappen Lifestyle Dallas dining tuinstoel rope stapelbaar
Reviews
Pluspunten en gebruikstips
Product specificaties
| Soorten | Dining stoelen |
|---|---|
| Kleur | Sand |
| Stapelbaar | Ja |
| Verstelbaar | Nee |
| Merk | Lifestyle Garden Furniture |
Afmetingen tuinstoel
| breedte | 59 cm |
|---|---|
| hoogte | 83 cm |
| diepte | 50 cm |
| zithoogte | 44 cm |
| zitdiepte | 47 cm |
| hoogte armleuning | 66 cm |
| breedte armleuning | 3,5 cm |