Lifestyle Hilton loungetafel
- SKU
- 20190095
Lifestyle Hilton loungetafel ervaren in 12 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Eigenschappen Lifestyle Hilton lounge tafel
De Lifestyle Hilton loungeserie is een echte topper uit de collectie van Tuinmeubelshop. Combineer de lounge tafel bijvoorbeeld met de hoekbank. Zo stel je naar eigen wens je loungeset samen. Ideaal! Deze luxe loungeserie is gemaakt van duurzaam en hoogwaardig teakhout. Dit teakhout is afkomstig van gecertificeerde plantages in Indonesië en voorzien van het keurmerk Indonesian Legal Wood® Label. Het teakhout is behandeld met een Old Teak Greywash finish, wat de loungeset een stoere en tijdloze uitstraling geeft. De stoere uitstraling van deze loungeserie uit zich na verloop van tijd in de natuurlijke werking van het teakhout, zoals kleine haarscheurtjes en vergrijzing. Je kunt ervoor kiezen om de loungeset volledig te laten vergrijzen of om de kleur te behouden zoals de lounge tafel uit de verpakking komt. Hiervoor zijn de speciaal ontwikkelde Garden Collections onderhoudsproducten beschikbaar. Wij adviseren je om de teakhouten tuinmeubelen niet af te dekken met een afdekhoes.
Reviews
Pluspunten en gebruikstips
Product specificaties
| Soorten | Lounge tafels |
|---|---|
| Verstelbaar | Nee |
| Uitschuifbaar | Nee |
| Inklapbaar | Nee |
| Kleur | Greywash Teak |
| Merk | Lifestyle Garden Furniture |
Afmetingen tuintafel
| lengte | 90 cm |
|---|---|
| breedte | 90 cm |
| hoogte | 16 cm |