Lifestyle Marietta lounge tuinstoel
- SKU
- 20202214
Lifestyle Marietta lounge tuinstoel ervaren in 14 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Lifestyle Marrieta loungestoel
De Lifestyle Marrieta loungestoel voor buiten is een stoere toevoeging op jouw Lifestyle Marrieta loungeset. Bijzonder gaaf in combinatie met een hoekbank, maar ook als variant met de Marietta 3-zitsbank. Zo wordt jouw buitenplaats of overkapping nog robuuster in uitstraling. De Lifestyle Marrieta loungestoel is door zijn moderne en strakke uitstraling ook uitstekend geschikt als losse loungestoel, om bijvoorbeeld een terras of balkon op te fleuren.
Reviews
Pluspunten en gebruikstips
Product specificaties
| Soorten | Lounge stoelen |
|---|---|
| Verstelbaar | Nee |
Afmetingen tuinstoel
| breedte | 85 cm |
|---|---|
| hoogte | 88 cm |
| diepte | 97 cm |
| zithoogte | 42 cm |
| zitdiepte | 62 cm |
| hoogte armleuning | 63 cm |
| breedte armleuning | 10 cm |
| dikte zitkussens | 12 cm |
Sundura kussens
Geschikt om lente en zomer buiten te laten liggen
Sundura kussens mogen buiten blijven, zelfs bij een onverwacht buitje.
Snel droog & weer klaar voor gebruik
Dankzij de slimme combinatie van materialen zijn de kussens in no time droog, ideaal voor spontaan buiten zitten.
Dubbele bescherming tegen vocht
De waterafstotende buitenhoes en waterdichte binnenhoes houden het kussen zelf droog en fris.
Slim ontworpen met ademend textileen onderzijde
Water loopt eenvoudig weg via de onderkant, geen natte plekken, en snel droog.
Onderhoudsvriendelijk & duurzaam
Vuilafstotend materiaal en eenvoudig te reinigen, zo blijven je kussens lang mooi, zomer na zomer.
Laten we een kijkje nemen in het Sundura kussen
Sundura kussens mogen lente en zomer buiten blijven. Ontdek hieronder hoe ze dit precies doen.


Geniet van comfort én bescherming met de luxe, afritsbare buitenhoes die bestand is tegen een spatje regen.
De slimme binnenlaag houdt je kussenkern droog, zelfs bij een stevige regenbui
Overtollig water stroomt eenvoudig weg via de onderzijde — zo blijven je Sundura-kussens fris én buitenklaar.