Lifestyle Marseille lounge/dining tuintafel 130 x 80 cm
- SKU
- 20240105
Lifestyle Marseille lounge/dining tuintafel 130 x 80 cm ervaren in 12 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Lifestyle Marseille lounge/dining tuintafel 130 x 80 cm
Met de stijlvolle Lifestyle Marseille lounge/dining tuintafel is gezellig buiten eten in combinatie met de comfortabele loungebank uit dezelfde serie, gegarandeerd! De combinatie van teakhout en aluminium is een moderne trend in de tuinmeubelwereld. Het geeft de lounge/dining tuintafel een industriële look. In de Marseille serie zijn heel veel combinaties mogelijk. Neem contact met ons op via de site of laat je informeren in één van de megastores van Tuinmeubelshop.
Eigenschappen Lifestyle Marseille lounge/dining tuintafel 130 x 80 cm
De Lifestyle Marseille lounge/dining tuintafel heeft weinig onderhoud nodig. Het aluminium frame behoeft zelfs helemaal geen onderhoud. Gepoedercoat aluminium is het ideale materiaal voor buiten; stevig, roestvrij en licht van gewicht. Op het frame van de lounge/dining tuintafel ligt een teakhouten blad. De tafelbladen van Tuinmeubelshop zijn van hoge kwaliteit. De bomen waarvan deze teakhouten bladen zijn gemaakt, zijn op een verantwoorde manier geplant en gekapt. Om de kleur van het blad te behouden, adviseren wij het tafelblad te behandelen met een teakprotector van Garden Collections. Wanneer het blad niet behandeld wordt, zal het vergrijzen, dit doet niets af van de stevigheid van deze mooie loungetafel.
Reviews
Product specificaties
| Soorten | Lounge tafels |
|---|---|
| Verstelbaar | Nee |
| Uitschuifbaar | Nee |
| Inklapbaar | Nee |
| Kleur | Antracite (Blad = Greywash Teak) |
| Merk | Lifestyle Garden Furniture |
Afmetingen tuintafel
| lengte | 130 cm |
|---|---|
| breedte | 80 cm |
| hoogte | 66 cm |
| hoogte onderzijde tafelblad | 62 cm |