Lifestyle Marseille lounge voetenbank
- SKU
- 20240096
Lifestyle Marseille lounge voetenbank ervaren in 9 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Lifestyle Marseille lounge voetenbank
Met de Marseille voetenbank maak je jouw Marseille loungestoel nog relaxter. Doordat de voetenbank schuin afloopt en een goedgevuld kussen heeft, biedt het de ondersteuning die je nodig hebt! Kom proefzitten in één van de megastores van Tuinmeubelshop en ervaar het zelf!
Eigenschappen Lifestyle Marseille lounge voetenbank
De Lifestyle Marseille loungeserie is gemaakt van duurzame materialen. De loungebank en de voetenbank zijn gemaakt van hoogwaardig aluminium. Aluminium heeft als voordelen dat het licht van gewicht en sterk is, en geen onderhoud nodig heeft. De voetenbank kan het hele jaar door buiten blijven staan.
Reviews
Product specificaties
| Soorten | Hockers/voetenbanken |
|---|---|
| Stapelbaar | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Kleur | Antracite |
| Merk | Lifestyle Garden Furniture |
Afmetingen voetenbank
| breedte | 72 cm |
|---|---|
| hoogte | 40,5 cm |
| diepte | 61,5 cm |
| totale hoogte (incl kussen) | 44 cm |
Sundura kussens
Geschikt om lente en zomer buiten te laten liggen
Sundura kussens mogen buiten blijven, zelfs bij een onverwacht buitje.
Snel droog & weer klaar voor gebruik
Dankzij de slimme combinatie van materialen zijn de kussens in no time droog, ideaal voor spontaan buiten zitten.
Dubbele bescherming tegen vocht
De waterafstotende buitenhoes en waterdichte binnenhoes houden het kussen zelf droog en fris.
Slim ontworpen met ademend textileen onderzijde
Water loopt eenvoudig weg via de onderkant, geen natte plekken, en snel droog.
Onderhoudsvriendelijk & duurzaam
Vuilafstotend materiaal en eenvoudig te reinigen, zo blijven je kussens lang mooi, zomer na zomer.
Laten we een kijkje nemen in het Sundura kussen
Sundura kussens mogen lente en zomer buiten blijven. Ontdek hieronder hoe ze dit precies doen.


Geniet van comfort én bescherming met de luxe, afritsbare buitenhoes die bestand is tegen een spatje regen.
De slimme binnenlaag houdt je kussenkern droog, zelfs bij een stevige regenbui
Overtollig water stroomt eenvoudig weg via de onderzijde — zo blijven je Sundura-kussens fris én buitenklaar.