Lifestyle Matara dining tuintafel ellipse 220 x 115 cm
- SKU
- 20220061
Lifestyle Matara dining tuintafel ellipse 220 x 115 cm ervaren in 15 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Lifestyle Matara dining tuintafel ellipse 220 x 115 cm
Met de unieke Matara dining tuintafel van het merk Lifestyle heb je een echte blikvanger voor op je terras! De tuintafel heeft een kenmerkende en unieke ellipse vorm en biedt plaats aan 6 personen. De combinatie van het antraciet aluminium pootstel met het polywood tafelblad is schitterend en kan gecombineerd worden met de vele dining tuinstoelen uit de collectie van Tuinmeubelshop.
Eigenschappen Lifestyle Matara dining tuintafel ellipse 220 x 115 cm
De Lifestyle Matara dining tuintafel heeft een aluminium pootstel met een polywood tafelblad. Het aluminium pootstel is gepoedercoat in de kleur antraciet. Het poedercoaten is een elektrostatisch proces, waarbij poeder op het aluminium wordt aangebracht. Dit wordt verhit in een oven. Tijdens het uitharden worden de poederdeeltjes door de warmte eerst vloeibaar, vervolgens stroperig en tenslotte uitgehard tot een mooie en zeer duurzame coating op het frame van de tuintafel. Het materiaal aluminium is enorm populair in de tuinmeubelwereld. Aluminium is licht van gewicht en kan niet roesten, waardoor het een uitstekend materiaal is voor tuinmeubelen. Het tafelblad van de Lifestyle Matara tuintafel is van polywood. Polywood is een samenstelling van kunststoffen, dit is licht van gewicht en weerbestendig. Het tafelblad is bovendien voorzien van een houtstructuur, zodat je de look en feel van een houten tafelblad krijgt. De Lifestyle Matara dining tuintafel is geschikt om het hele jaar door buiten te blijven staan. De tuintafel kan met een mild schoonmaakmiddel gereinigd worden.
Reviews
Pluspunten en gebruikstips
Product specificaties
| Soorten | Dining tafels |
|---|---|
| Zitplaatsen | 6 zitplaatsen |
| Verstelbaar | Nee |
| Uitschuifbaar | Nee |
| Inklapbaar | Nee |
| Kleur | Antracite |
| Merk | Lifestyle Garden Furniture |
Afmetingen tuintafel
| lengte | 220 cm |
|---|---|
| breedte | 115 cm |
| hoogte | 74,5 cm |
| hoogte onderzijde tafelblad | 70 cm |