Lifestyle Organio organisch loungeset 3-delig
- SKU
- 2025295
Lifestyle Organio organisch loungeset 3-delig ervaren in 14 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Lifestyle Organio organisch loungeset 3-delig
De Lifestyle Organio loungeset is zorgvuldig ontworpen in rustgevende, natuurlijke tinten. De taupekleurige kussens harmoniëren met het loftkleurige frame van het zitvlak. De kussens in deze Organio loungebank zorgen voor comfort en gezelligheid. De Lifestyle Organio heeft een schitterend bijpassende loungetafel, die voorzien is van een zogenaamde ceramic-on-top tafelblad. Deze Lifestyle Organio loungeset zorgt met zijn zachte, organische vormen voor het perfecte, ontspannen buitenmoment. Kom proefzitten in één van de Tuinmeubelshop megastores, of stel je vragen aan de online verkoper.
De Lifestyle Organio organische loungeset 3-delig bestaat uit:
- 1 x Lifestyle Organio open bank
- 1 x Lifestyle Organio organische bank
- 1 x Lifestyle Organio loungetafel
Eigenschappen Lifestyle Organio organisch loungeset
De Lifestyle Organio loungeset heeft een frame dat is vervaardigd uit aluminium met een duurzame poedercoating. Deze hoogwaardige afwerking beschermt de loungeserie optimaal, waardoor deze het hele jaar door stralend buiten kan staan. De kussens zijn weerbestendig, wat betekent dat ze vuil- en waterafstotend zijn en dat de vulling schimmelwerend is gemaakt. In de winter is het raadzaam de kussens op een droge plaats te bewaren. Het ceramic-on-glass tafelblad is zeer krasbestendig en doorstaat alle weersomstandigheden.
Reviews
Product specificaties
| Soorten | Organische loungesets |
|---|---|
| Kleur | Loft |
| Zitplaatsen | 5 zitplaatsen |
| Stapelbaar | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Merk | Lifestyle Garden Furniture |
Afmetingen loungeset
| lengte | 282 cm |
|---|---|
| breedte | 205 cm |
| hoogte | 74 cm |
| diepte | 89 cm |
| zithoogte | 40 cm |
| zitdiepte | 55 cm |
| breedte armleuning | 41 cm |
| totale hoogte (incl kussen) | 87 cm |
| dikte zitkussens | 15 cm |
Sundura kussens
Geschikt om lente en zomer buiten te laten liggen
Sundura kussens mogen buiten blijven, zelfs bij een onverwacht buitje.
Snel droog & weer klaar voor gebruik
Dankzij de slimme combinatie van materialen zijn de kussens in no time droog, ideaal voor spontaan buiten zitten.
Dubbele bescherming tegen vocht
De waterafstotende buitenhoes en waterdichte binnenhoes houden het kussen zelf droog en fris.
Slim ontworpen met ademend textileen onderzijde
Water loopt eenvoudig weg via de onderkant, geen natte plekken, en snel droog.
Onderhoudsvriendelijk & duurzaam
Vuilafstotend materiaal en eenvoudig te reinigen, zo blijven je kussens lang mooi, zomer na zomer.
Laten we een kijkje nemen in het Sundura kussen
Sundura kussens mogen lente en zomer buiten blijven. Ontdek hieronder hoe ze dit precies doen.


Geniet van comfort én bescherming met de luxe, afritsbare buitenhoes die bestand is tegen een spatje regen.
De slimme binnenlaag houdt je kussenkern droog, zelfs bij een stevige regenbui
Overtollig water stroomt eenvoudig weg via de onderzijde — zo blijven je Sundura-kussens fris én buitenklaar.