Lifestyle Pareto lounge tuinstoel verstelbaar
- SKU
- 20190064
Lifestyle Pareto lounge tuinstoel verstelbaar ervaren in 11 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Eigenschappen Lifestyle Pareto lounge tuinstoel verstelbaar
De Lifestyle Pareto lounge tuinstoel is een fraai vormgegeven en comfortabele tuinstoel in het assortiment van Tuinmeubelshop. Het fraaie kubistische frame zorgt voor een strakke en minimalistische uitstraling. De tuinstoel heeft een aluminium frame. Het voordeel van aluminium is dat het licht van gewicht is en niet kan roesten. Hiermee is de Pareto lounge tuinstoel volledig weersbestendig. Daarnaast heeft de Pareto lounge tuinstoel een bekleding van textileen. Dit is een kunststof materiaal wat zacht aanvoelt en mee vormt, zodra je op de stoel gaat zitten. Hierdoor ontstaat een goed zitcomfort. Bovendien is de Pareto lounge tuinstoel traploos verstelbaar, zodat je altijd in de gewenste positie kunt zitten. De lounge tuinstoel is voorzien van een goed gevuld en comfortabel kussenset. Aan de onderkant van de tuinstoel zijn kunststof slijtdopjes aangebracht, waardoor de tuinstoel makkelijk verschoven kan worden.
Reviews
Product specificaties
| Soorten | Lounge stoelen |
|---|---|
| Kleur | Antracite |
| Stapelbaar | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Merk | Lifestyle Garden Furniture |
Afmetingen tuinstoel
| breedte | 66 cm |
|---|---|
| hoogte | 101 cm |
| diepte | 62 cm |
| zithoogte | 43 cm |
| zitdiepte | 48 cm |
| hoogte armleuning | 57 cm |
| breedte armleuning | 5 cm |
| dikte zitkussens | 8 cm |