Lifestyle Porto dining tuintafel 220 x 90 cm
- SKU
- 20240121
Lifestyle Porto dining tuintafel 220 x 90 cm ervaren in 3 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Lifestyle Porto dining tuintafel 220 x 90 cm
De prachtige Lifestyle Porto dining tuintafel 220 x 90 cm is een stoere tuintafel binnen het assortiment van Tuinmeubelshop. De tuintafel is uitgevoerd met een aluminium frame en een glazen tafelblad. De Lifestyle Porto dining tuintafel is onderhoudsvrij en beschikbaar in 3 maten. Ben je benieuwd naar de Lifestyle Porto dining tuintafel? Neem dan een kijkje in één van onze megastores.
Eigenschappen Lifestyle Porto dining tuintafel 220 x 90 cm
De Lifestyle Porto dining tuintafel 220 x 90 cm is gemaakt van aluminium en glas. Het pootstel van de Lifestyle Porto dining tuintafel is gemaakt van antraciet-gepoedercoat aluminum. Poedercoaten is een elektrostatisch proces. Hierbij wordt de poeder op het aluminium aangebracht. Dit wordt verhit in een oven. Tijdens het uitharden worden de poederdeeltjes door de warmte eerst vloeibaar, vervolgens stroperig en tenslotte uitgehard tot een mooie, zeer duurzame coating op de tuintafel. Het tafelblad is gemaakt van gehard veiligheidsglas in de kleur antraciet. Je kunt de Lifestyle Porto dining tuintafel het gehele jaar buiten laten staan. In het voorjaar een vochtige doek eroverheen en genieten maar. De Lifestyle Porto dining tuintafel is ook beschikbaar in de maten 160 x 90 cm en 90 x 90 cm.
Reviews
Product specificaties
| Soorten | Dining tafels |
|---|---|
| Verstelbaar | Nee |
| Uitschuifbaar | Nee |
| Inklapbaar | Nee |
| Kleur | Antracite |
| Merk | Lifestyle Garden Furniture |
Afmetingen tuintafel
| lengte | 220 cm |
|---|---|
| breedte | 90 cm |
| hoogte | 76 cm |
| hoogte onderzijde tafelblad | 70 cm |
| breedte tafelpoot | 5 cm |