Lifestyle Rodenzo lounge tuinstoel
- SKU
- 2025282
Lifestyle Rodenzo lounge tuinstoel ervaren in 13 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Lifestyle Rodenzo lounge tuinstoel
Ben je op zoek naar een strak vormgegeven aluminium lounge tuinstoel en wil je je geen zorgen maken over het onderhoud terwijl je lekker ontspant? Dan is de Lifestyle Rodenzo lounge tuinstoel uit het assortiment van Tuinmeubelshop de perfecte keuze voor jou. De Rodenzo loungestoel is een mooie aanvulling op de Lifestyle Rodenzo loungeserie. Kom de loungeset bewonderen in één van onze Tuinmeubelshop megastores of informeer naar de mogelijkheden bij onze online verkoper.
Eigenschappen Lifestyle Rodenzo lounge tuinstoel
De Lifestyle Rodenzo lounge tuinstoel is gemaakt van gepoedercoat aluminium. Aluminium is een populair materiaal in de tuinmeubelwereld. Het staat garant voor jarenlang buitenplezier, omdat het niet kan roesten en licht van gewicht is. De Rodenzo loungestoel is dus makkelijk te verplaatsen op jouw terras. De lounge tuinstoel wordt geleverd inclusief rug- en zitkussen. De kussens zijn behandeld met een coating die de kussens water- en vuilafstotend maakt.
Reviews
Pluspunten en gebruikstips
Product specificaties
| Soorten | Lounge stoelen |
|---|---|
| Kleur | Antracite |
| Verstelbaar | Nee |
| Merk | Lifestyle Garden Furniture |
Afmetingen tuinstoel
| breedte | 78 cm |
|---|---|
| diepte | 70 cm |
| zithoogte | 42 cm |
| zitdiepte | 50 cm |
| hoogte armleuning | 64 cm |
| breedte armleuning | 4 cm |
| totale hoogte (incl kussen) | 84 cm |
| dikte zitkussens | 12 cm |
Sundura kussens
Geschikt om lente en zomer buiten te laten liggen
Sundura kussens mogen buiten blijven, zelfs bij een onverwacht buitje.
Snel droog & weer klaar voor gebruik
Dankzij de slimme combinatie van materialen zijn de kussens in no time droog, ideaal voor spontaan buiten zitten.
Dubbele bescherming tegen vocht
De waterafstotende buitenhoes en waterdichte binnenhoes houden het kussen zelf droog en fris.
Slim ontworpen met ademend textileen onderzijde
Water loopt eenvoudig weg via de onderkant, geen natte plekken, en snel droog.
Onderhoudsvriendelijk & duurzaam
Vuilafstotend materiaal en eenvoudig te reinigen, zo blijven je kussens lang mooi, zomer na zomer.
Laten we een kijkje nemen in het Sundura kussen
Sundura kussens mogen lente en zomer buiten blijven. Ontdek hieronder hoe ze dit precies doen.


Geniet van comfort én bescherming met de luxe, afritsbare buitenhoes die bestand is tegen een spatje regen.
De slimme binnenlaag houdt je kussenkern droog, zelfs bij een stevige regenbui
Overtollig water stroomt eenvoudig weg via de onderzijde — zo blijven je Sundura-kussens fris én buitenklaar.