Lifestyle Veneto picknick bank 150x42 cm
- SKU
- 20220017
Lifestyle Veneto picknick bank 150x42 cm ervaren in 1 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Lifestyle Veneto picknick bank 150x42 cm
De Lifestyle Veneto picknickbank is een compacte en eigentijdse teakhouten picknickbank uit de collectie van Tuinmeubelshop. Het teakhout is behandeld met een Old Teak Greywash finish, wat de tuinbank een stoere en tijdloze uitstraling geeft. De stoere uitstraling van deze tuinbank uit zich na verloop van tijd in de natuurlijke werking van het teakhout, zoals kleine haarscheurtjes en vergrijzing. Je kunt ervoor kiezen om de tuinbank volledig te laten vergrijzen of om de kleur te behouden, zoals de tuinbank uit de verpakking komt. Het duurzame aluminium onderstel brengt een rustige balans aan en zorgt er bovendien voor dat de tafel feilloos aansluit bij de Veneto dining tuintafel.
Eigenschappen Lifestyle Veneto picknick bank 150x42 cm
Reviews
Pluspunten en gebruikstips
Product specificaties
| Soorten | Picknickbanken |
|---|---|
| Kleur | Antracite (Blad = Greywash Teak) |
| Zitplaatsen | 3 zitplaatsen |
| Verstelbaar | Nee |
| Merk | Lifestyle Garden Furniture |
| Available In Stores | Eindhoven |
Afmetingen tuinbank
| breedte | 42 cm |
|---|---|
| hoogte | 45 cm |
| diepte | 150 cm |
| zithoogte | 45 cm |
| zitdiepte | 42 cm |