Lifestyle Venice bijzettafel
- SKU
- 2025286
Lifestyle Venice bijzettafel ervaren in 14 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Lifestyle Venice bijzettafel
De Lifestyle Venice-serie is een nieuwe aanwinst in de grote collectie van Tuinmeubelshop. Deze fraai ontworpen loungeset heeft een strakke en luxe uitstraling. De rijkgevulde kussens zorgen bovendien voor een optimaal zitcomfort. Een heerlijke loungeset voor de lange zomeravonden! De Venice loungeset in de kleur antraciet met lichtgrijze kussens heeft een tijdloze look en is onderhoudsvriendelijk. Het unieke van deze serie is dat deze volledig modulair is. Elk deel is afzonderlijk leverbaar, waardoor elke gewenste setcombinatie mogelijk is. Vraag naar de mogelijkheden in een van onze Tuinmeubelshop-megastores, of chat met de online verkoper. Wij geven je graag advies!
Eigenschappen Lifestyle Venice bijzettafel
De Venice lounge-serie is volledig uitgevoerd in aluminium. Dit is een sterk, lichtgewicht en onderhoudsvriendelijk materiaal. Daarnaast is het meubel voorzien van een sterke poedercoating, waardoor een krasbestendige laag op het aluminium is aangebracht. De bijzettafels en de loungetafel zijn ook van aluminium, maar hebben een teakhoutlook. Dit geeft de warme, natuurlijke uitstraling van hout, maar het gebruiksgemak van aluminium. De kussens van de Venice loungeset zijn voorzien van een speciale coating, waardoor ze vuil- en waterafstotend zijn. De Venice lounge-serie is eenvoudig te reinigen met een mild schoonmaakmiddel.
Reviews
Product specificaties
| Soorten | Bijzet tafels |
|---|---|
| Verstelbaar | Nee |
| Uitschuifbaar | Nee |
| Inklapbaar | Nee |
| Kleur | Antracite |
| Merk | Lifestyle Garden Furniture |
| Afmeting | 45 cm x 45 cm |
Afmetingen tuintafel
| lengte | 80 cm |
|---|---|
| breedte | 43 cm |
| hoogte | 20 cm |
| hoogte onderzijde tafelblad | 14 cm |
| breedte tafelpoot | 5 cm |