Lifestyle Venice lounge tuinbank 3-zits
- SKU
- 2025632
Lifestyle Venice lounge tuinbank 3-zits ervaren in 13 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Lifestyle Venice lounge tuinbank 3-zits
De Lifestyle Venice serie is een nieuwe aanwinst in de grote collectie van Tuinmeubelshop. Deze fraai ontworpen lounge tuinbank heeft een strakke en luxe uitstraling. De rijk gevulde kussens zorgen bovendien voor een optimaal zitcomfort. Een heerlijke loungeset voor de lange zomeravonden! De Lifestyle Venice lounge tuinbank, in de kleur antraciet met lichtgrey kussens, heeft een tijdloze look en is onderhoudsvriendelijk. Het unieke van deze serie is dat het volledig modulair is. Elk deel is afzonderlijk leverbaar waardoor elke gewenste setcombinatie mogelijk is. Vraag naar de mogelijkheden in een van onze Tuinmeubelshop megastores, of chat met de online verkoper. Wij geven je graag advies!
Eigenschappen Lifestyle Venice lounge tuinbank 3-zits
De Venice lounge serie is volledig uitgevoerd in aluminium. Dit is een sterk, lichtgewicht en onderhoudsvriendelijk materiaal. Daarnaast is het meubel voorzien van een sterke poeder coating, waardoor een krasbestendige laag op het aluminum is aangebracht. De bijzettafels en de loungetafel zijn ook van aluminium, maar hebben een teakhout look. Dit geeft de warme, natuurlijke uitstraling van hout, maar het gebruiksgemak van aluminium. De kussens van de Venice loungeset zijn voorzien van een speciale coating, waardoor ze vuil- en waterafstotend zijn. De Venice lounge serie is eenvoudig te reinigen met een mild schoonmaakmiddel.
Reviews
Product specificaties
| Soorten | Loungebanken |
|---|---|
| Kleur | Antracite |
| Zitplaatsen | 3 zitplaatsen |
| Verstelbaar | Ja |
| Merk | Lifestyle Garden Furniture |
Afmetingen tuinbank
| breedte | 457 cm |
|---|---|
| diepte | 80 cm |
| zithoogte | 45 cm |
| zitdiepte | 47 cm |
| hoogte armleuning | 58 cm |
| breedte armleuning | 4 cm |
| totale hoogte (incl kussen) | 110 cm |
| dikte zitkussens | 9 cm |
Sundura kussens
Geschikt om lente en zomer buiten te laten liggen
Sundura kussens mogen buiten blijven, zelfs bij een onverwacht buitje.
Snel droog & weer klaar voor gebruik
Dankzij de slimme combinatie van materialen zijn de kussens in no time droog, ideaal voor spontaan buiten zitten.
Dubbele bescherming tegen vocht
De waterafstotende buitenhoes en waterdichte binnenhoes houden het kussen zelf droog en fris.
Slim ontworpen met ademend textileen onderzijde
Water loopt eenvoudig weg via de onderkant, geen natte plekken, en snel droog.
Onderhoudsvriendelijk & duurzaam
Vuilafstotend materiaal en eenvoudig te reinigen, zo blijven je kussens lang mooi, zomer na zomer.
Laten we een kijkje nemen in het Sundura kussen
Sundura kussens mogen lente en zomer buiten blijven. Ontdek hieronder hoe ze dit precies doen.


Geniet van comfort én bescherming met de luxe, afritsbare buitenhoes die bestand is tegen een spatje regen.
De slimme binnenlaag houdt je kussenkern droog, zelfs bij een stevige regenbui
Overtollig water stroomt eenvoudig weg via de onderzijde — zo blijven je Sundura-kussens fris én buitenklaar.