Platinum Challenger zweefparasol 3.5x2.6m T2 premium (excl. voet) havana
- SKU
- 7137Q
Platinum Challenger zweefparasol 3.5x2.6m T2 premium (excl. voet) havana ervaren in 5 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Platinum Challenger T² premium Anthracite Havanna 350 cm x 260 cm
De volledig kantelbare Challenger premium T2 parasol is onmisbaar bij je tuin- of loungeset. Het doek is gemaakt van spuncrilyc. Deze water- en vuilafwerende acryl stof is kleurvast en biedt een geweldige uv-bescherming. De mast is gemaakt van lichtgewicht aluminium. Aan het uiteinde van de balijnen zijn doekspanners aangebracht, zo blijft het parasoldoek mooi, strak 'in model'. Bovenop de parasol bevindt zich een windvanger, zo blijft je parasol stabiel bij matige wind. Samengevat is de Challenger zweefparasol een robuuste en kwalitatief hoogwaardige schaduwbrenger in je tuin.
Let op: granieten voet niet standaard inbegrepen!
Reviews
Pluspunten en gebruikstips
Product specificaties
| Serie | Platinum Challenger |
|---|---|
| Artikelnummer (parasol) | 7137Q |
| Soorten | Zweef parasols |
| Afmeting | 350 cm x 260 cm |
| Kleur | Havanna (spuncrylic premium stof) |
| Merk | Platinum |
Afmetingen parasols stofklasse 4 premium
| hoogte | 263 cm |
|---|---|
| doekmaat | 350 cm x 260 cm |