Platinum Challenger zweefparasol 3x3m T2 premium (excl.voet) black
- SKU
- 7139D
Platinum Challenger zweefparasol 3x3m T2 premium (excl.voet) black ervaren in 3 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Platinum Challenger T2 premium Black 300 x 300 cm (excl. Voet)
De volledig kantelbare Challenger T² Premium zweefparasol 300x300 cm Black met antraciet frame, is onmisbaar bij je tuin- of loungeset. Het doek is gemaakt van spuncrilyc stof. Deze water- en vuilafwerende acryl stof, is kleurvast en biedt een geweldige uv-bescherming. De mast is gemaakt van lichtgewicht aluminium. Aan het uiteinde van de balijnen zijn doekspanners aangebracht, zo blijft het parasoldoek mooi, strak 'in model'. Bovenop de parasol bevindt zich een windvanger, zo blijft je parasol stabiel, bij normale windkracht. Samengevat is de Challenger zweefparasol een robuuste en kwalitatief hoogwaardige schaduwbrenger in je tuin. Houd uw parasol als nieuw en dek deze af, met een outdoorcover ademende parasolhoes wanneer u deze langere tijd niet gebruikt.
Reviews
Product specificaties
| Artikelnummer (parasol) | 7139D |
|---|---|
| Serie | Platinum Challenger |
| Soorten | Zweef parasols |
| Afmeting | 300 cm x 300 cm |
| Kleur | Black |
| Merk | Platinum |
Afmetingen parasol
| hoogte | 265 cm |
|---|---|
| doekmaat | 300 cm x 300 cm |