Platinum Challenger zweefparasol Ø3.5m T2 premium (excl. voet) champagne
- SKU
- 7128O
Platinum Challenger zweefparasol Ø3.5m T2 premium (excl. voet) champagne ervaren in 4 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Platinum Challenger T2 premium champagne/teaklook 350 cm rond (excl. Voet)
De volledig kantelbare Challenger Premium T2 zweefparasol met het champagnekleurige doek is het vlaggenschip van de Platinum collectie. Deze ronde parasol is bijzonder stabiel en makkelijk te openen en te sluiten. De parasol biedt de gehele dag door schaduw zonder deze te verplaatsen, dankzij de T² achterwaartse en zijwaartse kantelbaarheid en de 360° draaibare voet. Het luxe multi-tone 240 grams Spuncrylic premium doek in de kleur Champagne blijft lang mooi, is kleurecht en biedt optimale bescherming tegen de zon, tot 98% UV-bescherming. Het doek is voorzien van water- en vuilafstotende coating en doekspanners. Houd uw parasol als nieuw en dek deze af met een ademende outdoorcover parasolhoes wanneer u deze langere tijd niet gebruikt.
Reviews
Product specificaties
| Serie | Platinum Challenger |
|---|---|
| Artikelnummer (parasol) | 7128O |
| Soorten | Zweef parasols |
| Afmeting | Ø350 cm |
| Kleur | Champagne (spuncrylic premium stof) |
| Merk | Platinum |
Afmetingen parasols stofklasse 4 premium
| hoogte | 265 cm |
|---|---|
| doekmaat | 350 cm |