Platinum Voyager zweefparasol 3x2m T1 (excl.voet)
- SKU
- 7150
Platinum Voyager zweefparasol 3x2m T1 (excl.voet) ervaren in 4 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Platinum Voyager T1 300 cm x 200 cm Zweefparasol Antraciet (excl. Voet)
De Platinum Voyager T1 300 cm x 200 cm Antraciet is een praktische, rechthoekige en scherp geprijsde zweefparasol met een stijlvolle uitstraling. De parasol heeft een rechthoekig formaat van 300 cm breed en 200 cm lang. Het gebruikscomfort staat voorop bij deze uitgebreide parasol. De Voyager T1 kan met gemak 360 graden draaien en is achterwaarts kantelbaar. Een parasol bedienen was nog nooit zo eenvoudig. Het frame van deze Platinum zweefparasol is geheel uit aluminium vervaardigd. Deze Voyager T1 zweefparasol heeft een doek in de kleur antraciet. Het 220 grams polyester doek blijft lang mooi en biedt goede bescherming tegen de zon, tot 96% UV-bescherming. Het doek is voorzien van een water- en vuilafstotende coating.
Reviews
Pluspunten en gebruikstips
Product specificaties
| Artikelnummer (parasol) | 7150 |
|---|---|
| Serie | Platinum Voyager |
| Soorten | Zweef parasols |
| Afmeting | 300 cm x 200 cm |
| Kleur | Antracite |
| Merk | Platinum |
Afmetingen parasol
| hoogte | 238 cm |
|---|---|
| doekmaat | 300 cm x 200 cm |