Platinum Voyager zweefparasol Ø3m T1 (excl. voet)
- SKU
- 7148E
Platinum Voyager zweefparasol Ø3m T1 (excl. voet) ervaren in 6 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Platinum Voyager T1 Zweefparasol 300 cm rond Taupe (excl. Voet)
De Platinum Voyager T1 300 cm rond is een compacte en scherp geprijsde zweefparasol met een stijlvolle uitstraling. De parasol heeft een praktische ronde vorm van 300 cm. Het gebruikscomfort staat voorop bij deze uitgebreide parasol. De Voyager T1 kan met gemak 360 graden draaien en is achterwaarts kantelbaar. Een parasol bedienen was nog nooit zo eenvoudig. Het frame van deze Platinum zweefparasol is geheel uit aluminium vervaardigd. Deze Voyager T1 zweefparasol heeft een doek in de kleur taupe. Het 220 grams polyester doek blijft lang mooi en biedt goede bescherming tegen de zon, tot 96% UV-bescherming. Het doek is voorzien van een water- en vuilafstotende coating. Wanneer u de parasol niet gebruikt, adviseren wij om altijd een outdoorcover beschermhoes te gebruiken om de levensduur van de parasol te verlengen.
Reviews
Pluspunten en gebruikstips
Product specificaties
| Artikelnummer (parasol) | 7148E |
|---|---|
| Serie | Platinum Voyager |
| Soorten | Zweef parasols |
| Afmeting | Ø300 cm |
| Kleur | Taupe (camello) |
| Merk | Platinum |
Afmetingen parasol
| hoogte | 243 cm |
|---|---|
| doekmaat | 300 cm |