Santika Lakeview daybed
- SKU
- 2025204
Santika Lakeview daybed ervaren in 2 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Santika Lakeview daybed loft
Het Lakeview Daybed is de ultieme plek om te genieten van de zomerse zon en heerlijk te loungen. Dit ruime, ronde daybed in de elegante loftkleur biedt comfort voor meerdere personen en is perfect voor een ontspannen middag in de tuin. Het aluminium frame maakt het daybed licht en eenvoudig te verplaatsen, zodat je altijd de ideale plek in de zon of schaduw kunt vinden. De lichte kussens zijn heerlijk comfortabel en voegen een frisse uitstraling toe aan het geheel. Combineer het Lakeview Daybed met andere tuinmeubelen uit de Tuinmeubelshop-collectie om je buitenruimte compleet te maken. Perfect voor lange zomerdagen vol ontspanning! Dit schitterende daybed is leverbaar in 3 moderne kleuren. Kom het Lakeview Daybed uitproberen in één van onze Tuinmeubelshop-megastores!
Eigenschappen Santika Lakeview daybed loft
Het Santika Lakeview daybed is gemaakt van gepoedercoat aluminium. Dit zorgt ervoor dat het ligbed uitstekend beschermd is. Aluminium is een materiaal dat bij uitstek geschikt is voor gebruik in de tuin. De reden hiervan zijn de gunstige eigenschappen: zo is aluminium sterk, licht van gewicht en kan het niet roesten. De kussens in het Santika Lakeview daybed zijn voorzien van een water- en vuilafstotende laag. Als u de kussens langere tijd niet gebruikt, raden wij aan deze droog op te bergen.
Reviews
Pluspunten en gebruikstips
Product specificaties
| Soorten | Overige ligbedden |
|---|---|
| Kleur | Loft |
| Stapelbaar | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Merk | Santika Furniture |
Afmetingen ligbed
| breedte | 175 cm |
|---|---|
| hoogte | 68 cm |
| diepte | 175 cm |
| zithoogte | 36 cm |