Santika Nanda lounge tuinstoel
- SKU
- 2025242
Santika Nanda lounge tuinstoel ervaren in 14 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Santika Nanda lounge tuinstoel loft
De Nanda lounge stoel combineert ronde, organische vormen met een moderne uitstraling in een chique loftkleur. De stoel straalt stijl en klasse uit en wordt geleverd met zandkleurige kussens die perfect zijn voor zomerse dagen. Het ontwerp biedt niet alleen een eigentijdse look, maar ook optimaal zitcomfort, waardoor je heerlijk kunt ontspannen. Deze lounge stoel is de perfecte keuze voor wie houdt van luxe en comfort in de buitenruimte, en voegt een vleugje elegantie toe aan iedere tuin of terras. De Santika Nanda lounge stoel is onderdeel van een loungeserie en is verkrijgbaar in 2 moderne kleurstijlen. Informeer naar de mogelijkheden bij een van onze productspecialisten in de Tuinmeubelshop megastores, of chat met de online verkoper.
Eigenschappen Santika Nanda lounge serie
De Nanda loungeserie combineert luxe met duurzaamheid en stijl. Het frame en de bodem zijn vervaardigd uit gepoedercoat aluminium, wat zorgt voor een sterke en weerbestendige basis. De omspanning met rope geeft deze serie een moderne en uitnodigende uitstraling, perfect voor een stijlvol buitenverblijf. Dit is een nieuw en trendy materiaal dat zorgt voor een eigentijdse look én goed zitcomfort. Rope is van origine touw dat bergbeklimmers gebruiken. Het is een zeer sterke en weerbestendige draad. De kussens zijn ontworpen om alle seizoenen te doorstaan, dankzij hun vuil- en waterafstotende coating. Hierdoor blijven ze langer mooi en zijn ze eenvoudig te onderhouden. Met de Nanda loungeserie geniet je van comfort en klasse, zonder je zorgen te maken over het onderhoud.
Reviews
Pluspunten en gebruikstips
Product specificaties
| Soorten | Lounge stoelen |
|---|---|
| Kleur | Loft |
| Verstelbaar | Nee |
| Merk | Santika Furniture |
Afmetingen tuinstoel
| breedte | 89 cm |
|---|---|
| diepte | 88 cm |
| zithoogte | 42 cm |
| zitdiepte | 60 cm |
| hoogte armleuning | 79 cm |
| breedte armleuning | 4 cm |
| totale hoogte (incl kussen) | 90 cm |
| dikte zitkussens | 17 cm |