Santika Sovita lounge tuintafel
- SKU
- 20207063
Santika Sovita lounge tuintafel ervaren in 12 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Eigenschappen Santika Sovita loungetafel
De Santika Sovita loungeserie is gemaakt van hoogwaardig aluminium. Dit materiaal heeft als grote voordelen dat het sterk en licht van gewicht is en onderhoudsvrij is. Bovendien is het aluminium voorzien van een duurzame poedercoating. Deze coating wordt op hoge temperatuur aan het aluminium gehecht waardoor een sterke beschermlaag ontstaat. De loungeserie kan het gehele jaar door buiten blijven staan. De goedgevulde kussens van de Santika Sovita zijn All Weather. Dit houdt in dat de kussens in het voorjaar en de zomer constant buiten kunnen blijven liggen in combinatie met een Outdoor Cover beschermhoes. De loungeserie is eenvoudig schoon te maken met een mild sopje.
Reviews
Pluspunten en gebruikstips
Product specificaties
| Soorten | Lounge tafels |
|---|---|
| Verstelbaar | Nee |
| Uitschuifbaar | Nee |
| Inklapbaar | Nee |
| Kleur | White |
| Merk | Santika Furniture |
Afmetingen tuintafel
| lengte | 75 cm |
|---|---|
| breedte | 75 cm |
| hoogte | 27 cm |