4 Seasons Outdoor Allora lounge tuinstoel
- SKU
- 17072
4 Seasons Outdoor Allora lounge tuinstoel ervaren in 12 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
4 Seasons Outdoor Allora lounge tuinstoel terre
Ga glimlachend het voorjaar in met de fantastische 4 Seasons Outdoor Allora loungestoel. Droom weg op de comfortabele, zachte kussens of klets gezellig bij met vrienden. Het maakt niet uit wat je doet, in de Allora lounge tuinstoel doe je het in de relaxmodus. De luxe loungestoel is gemaakt van weersbestendige materialen, zodat jij je niet druk hoeft te maken om een onverwacht regenbuitje. Het gevlochten ropemateriaal zorgt voor een tijdloze en hoogwaardige uitstraling. De loungestoel heeft een gepoedercoat aluminium frame in een fraaie terre kleur. De bruinachtige aardetinten maken de loungestoel een echte eyecatcher in je buitenverblijf. Kom de Allora loungestoel snel bekijken in een Tuinmeubelshop Megastore bij jou in de buurt. En informeer naar de combinatiemogelijkheden. De Allora serie is schoon te maken met een mild schoonmaakmiddel.
Eigenschappen 4 Seasons Outdoor Allora loungestoel
De 4 Seasons Outdoor Allora serie heeft een aantal sterke en bepalende kwaliteiten. Allereerst zijn de stoelen én kussens volledig weerbestendig. De kussens zijn voorzien van een ‘Olefin’ hoes. Dit betekent dat de kussens vuil- en waterafstotend, kleurvast en uv-bestendig zijn. De ronde rope-draden zijn voorzien van een kunststof kern. Deze polypropyleenbasis zorgt ervoor dat het touw nauwelijks uitrekt en daarnaast geen vocht opzuigt. Het omhulsel is gemaakt van een acrylstof, vergelijkbaar met de weerbestendige stof van de tuinkussens. Dit omhulsel voelt zacht aan, maar is opnieuw zeer waterafstotend, uv-bestendig en kleurvast. Het frame van de bank is uitgevoerd in gepoedercoat aluminium. De Allora serie is schoon te maken met een mild schoonmaakmiddel.
Reviews
Pluspunten en gebruikstips
Product specificaties
| Serie | 4so Allora |
|---|---|
| Soorten | Lounge stoelen |
| Kleur | Terre (4so) |
| Stapelbaar | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Merk | 4 Seasons Outdoor |
Afmetingen tuinstoel
| breedte | 70 cm |
|---|---|
| diepte | 73 cm |
| zithoogte | 44 cm |
| zitdiepte | 47 cm |
| hoogte armleuning | 54 cm |
| breedte armleuning | 4 cm |
| totale hoogte (incl kussen) | 85 cm |
| dikte zitkussens | 14 cm |