Garden Collections Chicago lounge tuinstoel verstelbaar
- SKU
- 20164089
Garden Collections Chicago lounge tuinstoel verstelbaar ervaren in 8 van onze 16 Experience Stores XXL
Product informatie
Eigenschappen Garden Collections Chicago relax tuinstoel verstelbaar new grey
De Chicago relax tuinstoel verstelbaar is een comfortabele wicker relax tuinstoel uit de collectie van Tuinmeubelshop. Deze stoel is heel comfortabel, omdat de rugleuning volledig traploos is te verstellen. De Chicago relax tuinstoel naturel is gemaakt van halfrond kunststof wicker. De vlechtdraden hebben een ‘mono core’ productieproces, waardoor de draden door-en-door gekleurd zijn. Hierdoor zijn de kunststof vlechtdraden kleurecht en weersbestendig. Het wicker vlechtdraad in de kleur naturel geeft deze dining tuinstoel een frisse en landelijke uitstraling. Deze kleur is met veel verschillende materialen te combineren. Verder is het frame opgebouwd uit aluminium, wat als belangrijk eigenschap heeft dat het nooit kan roesten. Dit zorgt ervoor dat de Chicago relax tuinstoel een duurzaam product is. Ook is er onder de relax tuinstoel een verstevigingsraster aangebracht, wat zorgt dat je lichaam optimaal wordt ondersteund. De relax tuinstoel is standaard uitgevoerd met een comfortabel zit en rug kussen. Onder de tuinstoel zijn slijtdoppen aangebracht, zodat de stoel makkelijk verschoven kan worden.
Reviews
Pluspunten en gebruikstips
Product specificaties
| Soorten | Lounge stoelen |
|---|---|
| Kleur | New Grey |
| Verstelbaar | Ja |
| Merk | Garden Collections |
Afmetingen tuinstoel
| breedte | 72 cm |
|---|---|
| hoogte | 102 cm |
| diepte | 79 cm |
| zithoogte | 47 cm |
| zitdiepte | 47 cm |
| hoogte armleuning | 66 cm |
| breedte armleuning | 6 cm |
| dikte zitkussens | 10 cm |